Alın Yazın Kim?

Senin alın yazın kim? Öğrenmek istiyorsan; Testi çözmeye başla!


8
1 Yorum, 5 Paylaşım, 8 Beğeni
 1. 1 Öncelikle Cinsiyetini Öğrenelim.

  1. Kadın
  2. Erkek
 2. 2 Yaşını da Öğrenelim.

  asdfsfds-min-2.gif
  1. 18 altı
  2. 18 - 24
  3. 25 - 34
  4. 35 - 65+
 3. 3 İlk olarak, ilişkide karşı tarafın yalan söylediğini öğrendin. Sence bir ayrılık sebebi midir?

  sadfsada.gif
  1. Evet, tabii ki de. Bir kere yalan söyleyen her zaman söyler.
  2. Hayır, ayrılık sebebi değildir.
  3. Ne için yalan söylediğine göre değişir.
 4. 4 Peki sevgilinin bu ikisinden hangisini kullanmasını tercih ederdin?

  1. asdasfsa.gif
   Motorsiklet
  2. asdasd-1.gif
   Araba
 5. 5 Evleneceğin kişide olması gereken en önemli kriter senin için bunlardan hangisi?

  sdsa.gif
  1. Başarılı
  2. Güzel/Yakışıklı
  3. Eğlenceli
  4. Anlayışlı
  5. Sadık
  6. Öz güvenli
 6. 6 Ve son olarak, Peki sence bir insanı tanımadan ona aşık olunur mu? Yani buna inanır mısın?

  sdsadsa.gif
  1. Evet, daha önce böyle bir şey başıma gelmişti.
  2. İnanıyorum ama böyle bir şey daha önce hiç başıma gelmedi.
  3. Hayır inanmıyorum. İnsanlar birbirlerini tanıdıkça aşık olurlar.

Alın Yazın Kim?

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  Senin alın yazındaki kişi sevmesini bilen sadık bir insan!

  Öyle şanslı bir insansın ki! Senin alın yazındaki kişi çok sadık bir insan olacak. Şu anda onunla karşılaşmamış olabilirsin ama karşılaştığında her şey baştan yazılacak. Hayatına öyle bir girecek ki bütün ezberleri bozacak. Sevmeyi, sevilmeyi o kadar güzel bilecek ki, daha önce ben bu insanla neden karşılaşmamışım diye kendine soracaksın. Şu anda bir başkası yüzünden üzülüyor olabilirsin, hatta aklında veya kalbinde başka biri olabilir. Ama kaderindeki kişiyle karşılaştığında bunların hepsini unutacaksın. Resmen hayatının aşkını bulduğunu hissedeceksin. İnsan o kişiyi daha ilk gördüğü an hisseder ya, işte sen de bu durumu yaşayacaksın. Seni çok seven, anlayışlı bir kişiyle yolunuz kesişecek. Kaderindeki bu kişi yıllardır aradığın şeylerin hepsini verecek. Şanslısın!

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  Senin alın yazındaki kişi her anlamda müthiş bir insan!

  Senin gibi mükemmeliyetçi bir insana sıradan biri yanaşamazdı zaten. Karşındaki kişide her anlamda mükemmeliyet bekleyen bir insansın. Sevmesini bilen, anlayışlı, öz güven sahibi, dürüst ne varsa onda olmalı. Neyse ki çok şanslısın! Senin alın yazındaki kişi o kadar müthiş bir insan olacak ki, sen bile buna inanamayacaksın. Bir insan her anlamda mı iyi olabilir? Gerçekten senin ruh eşim dediğin kişi, duygulara çok değer veren bir insan. Senin her zaman ne hissedeceğini, ne düşüneceğini veya neyi istediğini çok iyi bilecek. Aynı zamanda da çok romantik bir insan olacak. Senin her an mutlu olman için uğraşacak. Elinden gelen her şeyi yapacak. Sevgisine sahip çıkacak ve her zaman yanında olacak. Sen o kadar şanslı bir insan olacaksın ki, keşke herkes senin kadar şanslı olabilse. Çünkü bu devirde böyle bir insan bulmak çok zor. Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Ama sen temiz kalpliliğinle kendin gibi birini bulacaksın. Bir şekilde yollarınız kesişecek. Sadece biraz sabır. :)

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  Senin alın yazındaki kişi tam bir öz güven sahibi insan!

  Senin alın yazındaki ki tam bir öz güven sahibi! Böylesine kendine güvenen ve tanıyan bir insan daha önce hiç görmemiştin. Bu öz güvenli halleri onu en çekici yapan özelliği. Sevdiği zaman tam seven, sadık olan ve bunu herkese göstermeten biri o. Birbirinize o kadar aşık olacaksınız ki gözleriniz birbirinizden başka kimseyi görmeyecek. Öz güveni sayesinde ilk önce seni etkileyecek ve ona hayran kalacaksın.Sonra aranızdaki sevgiyi ve saygıyı hiçbir zaman bırakmayacaksınız. Onunla birlikte kendini huzurlu ve rahat hissedeceksin. Senin alın yazındaki kişi tam da istediğin gibi bir eş olacak. O yüzden çok ama çok şanslısın! Şu an karşılaşmamış olabilirsin ama karşılaştığınızda birbirinize tutunacak ve bir daha hiç bırakmayacaksınız. ❤️

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  Senin alın yazındaki kişi anlayışlı bir insan!

  İlişkide ne kadar sevgi olursa olsun insanların birbirini anlaması gerektiğini düşünüyorsun. Çünkü eğer karşındaki insanı anlayamazsan "bir" olamazsın. Anlayış gösteremez, tartışmalar yaşarsın. Neyse ki çok şanslısın! Senin alın yazındaki kişi o kadar anlayışlı bir insan olacak ki, bundan çok mutluluk duyacaksın. Çünkü bir insan ömrünü birleştireceği kişiyi ne kadar severse sevsin, anlaşamadıktan sonra pek bir anlamı kalmaz. İşte bu noktada sen çok şanslı olacaksın. Çünkü sen karakterin gereği aniden sinirlenebiliyorsun. Böyle anlarda karşı tarafın bir şekilde alttan alması gerekiyor. İşte seni kaderindeki kişi seni her anlamda anlamak ve tanımak isteyecek. Senin neleri sevip, sevmediğini veya neye kızıp kızmadığını çok iyi bilecek. Çünkü sana fazlasıyla değer verecek. Bunu öyle bir hissedeceksin ki mutluluktan havalara uçacaksın.

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  Senin alın yazındaki kişi çok dürüst bir insan!

  İlişkilerinde her zaman dürüstlüğe önem veren bir insansın. Sonucu ne olursa olsun doğru olanı söylemekten yanasın. Yalan söyleyen insanları hayatından bir kalemde çıkarırsın. Neyse ki çok şanslısın! Senin alın yazındaki o kişi fazlasıyla dürüst bir insan olacak. Senin sevgini ve güvenini kazanmak için elinden geleni yapacak. İşte bu noktada o kadar mutlu olacaksın ki, sanki bundan önceki hayatında boşa yaşamışsın gibi hissedeceksin. Seni gerçekten harika hissettirecek. Her kötü anında yanında olacak ve sana destek çıkacak. Böyle insan bu devirde çok yok gibi. Bu yüzden sen o kadar şanslısın ki, keşke biz de senin kadar şanslı olabilsek. Dürüstlüğü ve içindeki sevgisiyle seni gerçek anlamda mest edecek. Ona içten içe hayran olacaksın ve karşılığını vermek için elinden geleni yapacaksın. Her şey çok güzel olacak.

  Sonuçları Paylaş

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

8
1 Yorum, 5 Paylaşım, 8 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Aşk Aşk
71
Aşk
Nefret Nefret
5
Nefret
Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Komik Komik
10
Komik
İnanılmaz İnanılmaz
4
İnanılmaz

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Yorumlar

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı